Ankaralılardan Mansur Yavaş’a büyük ilgi… Vatandaş “AK Partiliyim ama oyum sana” dedi

Mansur Yavaş, dün Esat Pazar Yerini gezip, esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti. Ankaralılardan büyük ilgi gören Yavaş, tezahüratlarla karşılandı. Bir vatandaş “Ben AK Partiliyim ama oyum sana, adam gibi adamsın” dedi.

Ankaralılardan Mansur Yavaş’a büyük ilgi… Vatandaş “AK Partiliyim ama oyum sana” dedi
Yayınlama: 26.02.2024 14:55
Düzenleme: 26.02.2024 14:59
A+
A-

Ankara Büyükşehir Belediye (ABB) Başkanı Mansur Yavaş, Esat Pazar Yerini gezip, esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti. Ankaralılardan büyük ilgi gören Yavaş “En büyük başkan bizim başkan” tezahüratları ile karşılandı.

Pazarcı esnafına ‘hayırlı işler’ diyerek sohbet eden Yavaş, pazar ziyareti boyunca vatandaşların alkış ve tezahüratları arasında tezgahları gezdi.

Yavaş’ın ziyareti sırasında, bir vatandaş “Ben AK Partliyim ama oyum size. Adam gibi adamsın” dedi. Başka bir vatandaş ise “Yolun yolumuz olsun Başkanım” diyerek destek verdi. Yavaş vatandaşlarla sohbet edip isteklerini de not aldı ve fotoğraf da çektirdi.

“YÜZDE 60 OYLA GELECEĞİZ”

Yavaş, Özel Halk Otobüsleri Esnaf Odası’nın etkinliğine de katıldı ve “Oy rekoruyla geliyoruz. Oy rekoru niye kırılır? Yaptığın asfaltlara, kavşaklara kimse bakmaz. Önce yaptığın işe bakarlar namuslu dürüst yapıyor mu, insanları ayırıyor mu? İnsanların gönlüne öyle girilir. İnsanların gönlüne girmişiz ki, bu seçimde yüzde 60 oyla geleceğiz inşallah” dedi.

Kaynak: sozcu.com.tr

Atatürk ve Cumhuriyetten Yana Taraf Haber Merkezi