Menemen’in seçilmiş Belediye Başkanı Serdar Aksoy’dan Şok açıklamalar

Menemen’in seçilmiş Belediye Başkanı Serdar Aksoy’dan Şok açıklamalar
Yayınlama: 06.11.2022 18:12
Düzenleme: 06.11.2022 19:30
A+
A-

İzmir’in Menemen ilçesinin seçilmiş belediye başkanı Serdar Aksoy,Medya Siyaset TV‘de her hafta Salı günü saat 22:00’de canlı olarak  yayınlanan “Azim ve Karar” programında akademisyen-yazar Suay Karaman‘ın konuğu oldu.

Serdar Aksoy canlı yayında dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Aksoy  “Suçsuzluğum mahkeme kararı ile ortaya çıktı, göreve iade bekliyorum” dedi.

Serdar Aksoy, bazı CHP’li meclis üyelerinin de desteğini alarak ,kura  çekimi ile Menemen Belediye Başkan Vekili olarak belirlenen AKP’li Aydın Pehlivan hakkında çok konuşulacak iddiaları gündeme getirdi.Belediye de memur olarak atanan kişilerin güvenlik soruşturulmasından geçirildiği bu soruşturmada kişinin yakın ailesine kadar incelendiğini belirten Serdar Aksoy,belediye başkan vekilinin kardeşinin FETÖ bağlantısı olduğunu ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı öldürmeye teşebbüsten ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası aldığını açıkladı.Güvenlik soruşturması gereği böyle bir kişinin nasıl belediyeye başkan vekili atandığını sordu?

SERDAR AKSOY:MENEMEN HALKININ İRADESİNİ GASP EDENLER MUTLAKA KAYBEDECEKLERDİR

Menemen’in seçilmiş Belediye Başkanı Serdar Aksoy, 7 Kasım 2022 Pazartesi günü Karşıyaka adliyesinde gerçekleştirilecek duruşma öncesi de Genel Yayın Yönetmenimiz Murat Selamoğlu’na açıklamada bulundu.

Aksoy, yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Siyasetin iki dudağı arasına hapsolmuş bir adalet anlayışı içinde Menemen Halkının iradesi çalınmıştır. Bilirkişi raporu lehimize gelmesine rağmen 3.kez bilirkişi raporu istemek büyük bir haksızlıktır. Sandıkta kaybedip ayak oyunlarıyla Menemen Halkının iradesini gasp edenler mutlaka kaybedeceklerdir.”

SERDAR AKSOY’UN AÇIKLAMALARININ TAMAMI:

Atatürk ve Cumhuriyetten Yana Taraf Haber Merkezi
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.