Abdullah Avcı’dan veda konuşması: Trabzonspor her zaman başımın üstünde

Trabzonspor’da istifa eden teknik direktör Abdullah Avcı, veda konuşması gerçekleştirdi. Tecrübeli çalıştırıcı, “Güzelliklerin çok fazla olduğu anılar yaşadık. Şampiyonluktan sonra ne olduğunu anlayamadım, sokakta gördükten sonra ne olduğunu hissedebiliyorsun” dedi.

Abdullah Avcı’dan veda konuşması: Trabzonspor her zaman başımın üstünde
Yayınlama: 09.03.2023 14:14
A+
A-

Spor Toto Süper Lig ekibi Trabzonspor’da görevi bırakan teknik direktör Abdullah Avcı, veda konuşması yaptı.

Abdullah Avcı yaptığı konuşmada, “Hep beraber kazanıyor, hep beraber kaybediyoruz. Yüksek enerjili bir şehre geldim. Bu enerjiyi bana ve takıma çok iyi yansıttılar ve bunun karşılığını uzun süre beklenen şampiyonluk ile aldık” ifadelerini kullandı.

Avcı’nın açıklamaları şu şekilde:

“Harika duygular yaşadık. Buraya gelirken böyle bir hikaye yazacaksın deselerdi herhalde kimse böyle olacağını tahmin etmezdi. Şükürler olsun. Eğer iyi niyetli ve samimi olursan karşılığını da alırsın. Varlığımı tekrar hissettiğim, çok güzel duyguların karşılıklı yaşandığı, büyük bir camiada bunları yaşadığım için mutluyum. Belki de Trabzonspor’da ilk defa böyle bir ayrılık oluyor. Ayrılışların da böyle olması büyük bir örnek. Bu kulüp çok büyük bir kulüp. Enerjisi yüksek, çok büyük bir potansiyeli var. Trabzonspor her zaman başımın üstünde.”

Atatürk ve Cumhuriyetten Yana Taraf Haber Merkezi
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.