Kullanım Şartları

Gizlilik İlkeleri

Bilgi: medyasiyaset.com ve youtube.com/c/medyasiyasettvresmi bundan böyle “Medya Siyaset Yayın Grubu” olarak anılacaktır.

Medya Siyaset Yayın Grubunun tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları Medya Siyaset Yayın Grubuna aittir. Medya Siyaset Yayın Grubunda yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar Medya Siyaset Yayın Grubundan yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

Medya Siyaset Yayın Grubundaki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan köşe yazısı,haber,video yayınlardan ve bunlara yapılan yorumlardan yazarları ve yorumu yapanlar sorumludur.Köşe yazılarının içeriği sadece yazanı bağlar.Medya Siyaset Yayın Grubu yazıların içeriğinden sorumlu tutulamaz.  Medya Siyaset Yayın Grubu hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir yayınlanan köşe yazıları,haberleri,videoları kaldırabilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Medya Siyaset Yayın Grubu hukuka ve yasalara saygılı olmanın yanı sıra iş ortaklarının ve üçüncü kişilerin fikri sınai ve kişilik haklarına saygılıdır.

Medya Siyaset Yayın Grubu kullanıcıların yayınlanan haberlere yaptıkları yorumlarının hukuka aykırılığını kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Medya Siyaset Yayın Grubu üçüncü kişilerin haklarının ihlal edildiği düşünülen veya hukuka aykırı bulunan içeriklerin “”Uyar ve Kaldır”” yöntemi ile kaldırılması yöntemini benimsemiştir.

Medya Siyaset Yayın Grubu içerisinde bulunan haberler veya yorumlarla ile ilgili olarak hukuka aykırılık veya fikri ve sınai hakların ihlal edildiği iddiasında olan gerçek veya tüzel kişilerin, hak sahiplerinin veya meslek birliklerinin;

– İhlal edildiği iddia edilen içeriğin URL’sini ve ihlal sebebini,

– Gerçek kişi ise kimlik belgesini, tüzel kişi ise oda kayıt belgesi ve antetli kağıda talep yazısını,

– Vekaletle işlem yapma yetkisi bulunuyorsa vekaletnameyi,

– Hak sahibi ise hak sahibi olduğunu gösterir belgeyi,

– Açık isim ve iletişim bilgilerini,

sunmak kaydıyla info@medyasiyaset.com e-posta adresine bildirim yapılabilir.

Yapılan bildirimler incelenerek haklı bulunması durumunda Medya Siyaset Yayın Grubu servislerinden kaldırılacak ve muhattaba bilgi verilecektir.

© Copyrigth 2017