Baba ve 3 çocuğu ölü bulunmuştu… İstanbul Sancaktepe’deki aile dehşetinde korkunç ayrıntılar ortaya çıktı: ‘Önce yemek yemiş, sonra kazan dairesine gitmiş…’

Sancaktepe’de site içerisindeki kazan dairesinde bir baba ile 3 çocuğunun cansız bedeni bulundu. Olay yerindeki incelemelerin ardından cesetler Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. Öte yandan ölü bulunan baba Mehmet Altun’un komşusu ilk kez konuştu.

Baba ve 3 çocuğu ölü bulunmuştu… İstanbul Sancaktepe’deki aile dehşetinde korkunç ayrıntılar ortaya çıktı: ‘Önce yemek yemiş, sonra kazan dairesine gitmiş…’
Yayınlama: 27.01.2023 15:12
Düzenleme: 27.01.2023 15:16
A+
A-

Sancaktepe’de Fatih Mahallesi Selahaddin Eyyubi Caddesi üzerindeki bir sitede bulunan kazan dairesinde; site sakinleri, sitede görevli olan Mehmet Altun’dan haber alamamaları üzerine Altun’un meslektaşı olan birini aradı.

ÇİLİNGİRLE İÇERİ GİRDİLER

Mehmet Altun’un meslektaşı olan teknisyen, polis ile beraber binada bulunan kazan dairesine geldi.

Çilingir yardımıyla kazan dairesinin kapısının açılmasıyla içeri giren polis, Mehmet Altun ile yaşları 7 ve 13 olan iki erkek çocuğunun ve bir kız çocuğunun cansız bedenlerini buldu.

‘İNTİHAR’ İDDİASI

Mehmet Altun’un eşiyle bir süredir problem yaşadığı, eşinin evi terk etmesi üzerine çocuklarıyla önce yemek yediği, sonra da binada bulunan kazan dairesinde çocukları ile birlikte intihar ettiği iddia edildi.

Olay yerinde yapılan incelemelerin ardından cesetler Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

KOMŞUSU KONUŞTU

Son olarak korkunç olayda ayrıntılar da netleşmeye başladı.

Olay ile ilgili konuşan Bülent Çiftçi, “Çocuklar 8 – 10 yaşlarında. Onu tanıyorum, hepimize yardımcı oluyordu. Temizlik ve teknik elemanıydı burada çalışıyordu. Çocukları ile restoran bölümünde yemek yemiş. Sonra en üst kata kazan dairesine çıkmış. Orada kendini ve çocuklarını asmış. Olay kazan dairesinde olmuş. Çocukları dışarıdan getirmiş. Normalde burada oturmuyor” dedi.

Atatürk ve Cumhuriyetten Yana Taraf Haber Merkezi
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.