Bu da oldu…Torununun cenazesini bisküvi kutusunda verdiler…

Manisa’da, kalp kapakçığı olmadığından gelininin karnında ölen 23 haftalık erkek torununun cenazesini kutuda teslim alan Yaşar Koç, hastane yönetiminden şikâyetçi olarak, “Torunumu öyle alınca dünyam başıma yıkıldı” dedi.

Bu da oldu…Torununun cenazesini bisküvi kutusunda verdiler…
Yayınlama: 18.09.2023 13:37
A+
A-

Manisa‘nın Şehzadeler ilçesinde yaşayan bir çocuk annesi Özlem Koç (39), 15 Eylül’de rahatsızlandı. 23 haftalık hamile olan Koç’un, kontrollerinde bebeğinin kalp kapakçığı olmadığından dolayı karnında öldüğü tespit edildi.

Aynı gün Manisa Celal Bayar Üniversitesi Hafsa Sultan Hastanesi‘nde yatışı yapılan Koç’a, suni sancı verilerek doğum yapması sağlandı. Erkek bebek, hastanenin morguna kaldırıldı.

“DÜNYAM BAŞIMA YIKILDI”

Dede Yaşar Koç (65), torunun defnedilmesi için cenazesini istedi. İddiaya göre; Yaşar Koç’a, torununun cenazesi kutuda teslim edildi. Duruma tepki gösteren dede Koç, önce savcılığa torununun defin işleminin ardından da Barbaros Şehit Özdemir Polis Merkezi Amirliği‘ne giderek hastane yönetimi hakkında şikâyetçi oldu.

Koç, acısının 2 kat arttığını belirterek, şunları kaydetti:

“Torunumu bisküvi kutusunun içerisinde verdiler. Buna çok üzüldüm. Yazık, günah bize. Bunun bir çözümü olmaz ise belki de insanları çöp poşetine koyup verecekler. Bu ülkede hayvan hakları var, hiç olmasa torunumun da hakkı olsun. Cenaze torbası yoksa beni yönlendirebilirlerdi. Torunumu öyle alınca dünyam başıma yıkıldı. Bu zamanda bisküvi kutusuna bir çocuğun konulması ağrıma gidiyor.”

Atatürk ve Cumhuriyetten Yana Taraf Haber Merkezi
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.