GOG, Kış İndirimleri Boyunca 4 Ücretsiz Oyun Verecek

Yılın son haftalarına geldiğimiz şu dönemin en güzel yanlarından birisi indirim kampanyalarının yanında bir de ücretsiz oyunlar verilmesi olsa …

Yayınlama: 14.12.2021 15:31
A+
A-

Yılın son haftalarına geldiğimiz şu dönemin en güzel yanlarından birisi indirim kampanyalarının yanında bir de ücretsiz oyunlar verilmesi olsa gerek. Bu seferki haber GOG’dan geldi; Kış İndirimi kampanyası süresince toplamda 4 oyunun ücretsiz olarak verileceği ilan edildi. Bunlardan ilki olan Shadow Tactics: Blades of the Shogun, 2 gün boyunca bedava.

Shadow Tactics: Blades of the Shogun, bizleri 17. Yüzyılın başlarında, Edo Dönemi Japonya’sına götürüyor. Her biri kendine has yeteneklere sahip kahramanlarımızla, gayet güzel bir oyun deneyimi sunduğunu söyleyebilirim.

Mimimi Games, burada ortaya koyduğu başarılı performansla rüştünü ispat etti, sonrasında da Desperados III ile bu durumu perçinledi. Önümüzdeki dönemde strateji oyunları denildiğinde akla gelen ilk firmalardan birisi de Mimimi Games olacak diyebiliriz. Dolayısıyla, onları bu konuma yükselten ilk oyuna da bir bakın derim, eğer halen oynamadıysanız tabii. Kim bilir, belki siz de çok beğenir, yeni ek paketi Aiko’s Choice ile yolunuza devam etmek istersiniz.

Shadow Tactics’i bedava almak için yapmanız gereken tek şey GOG anasayfasına gidip sayfanın alt kısımlarında yer alan Shadow Tactics görselindeki bağlantıya tıklamak. Yarın akşama kadar vaktiniz var, elinizi çabuk tutun 🙂

Atatürk ve Cumhuriyetten Yana Taraf Haber Merkezi