İmamoğlu’na siyasi yasak getirildiği gün Kılıçdaroğlu’na dönmeyin diyen ekip belli oldu

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Ekrem İmamoğlu’na siyasi yasak getirildiği gün Almanya’da olması büyük tepkiye neden oldu. Gazeteci Serdar Akinan Kılıçdaroğlu’na yanındaki dört kişinin”Karar çıkmayacak, dönmeyin” denildiğini söyledi …

İmamoğlu’na siyasi yasak getirildiği gün Kılıçdaroğlu’na dönmeyin diyen ekip belli oldu
Yayınlama: 16.12.2022 15:20
Düzenleme: 16.12.2022 15:28
A+
A-

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Ekrem İmamoğlu’na siyasi yasak getirildiği gün Almanya’da olması büyük tepkiye neden oldu. Gazeteci Serdar Akinan Kılıçdaroğlu’na yanındaki dört kişinin”Karar çıkmayacak, dönmeyin” denildiğini söyledi.

Odatv’de yapılan habere göre,ODATV Serdar Akinan’ın dillendirdiği görüşmenin detaylarına ulaştı. Görüşme Kemal Kılıçdaroğlu ile Genel Merkez’de bulunan Tuncay Özkan, Bülent Kuşoğlu, Enis Berberoğlu arasında oldu. Genel Merkez’deki ekip Kemal Kılıçdaroğlu’na “Bugün karar çıkmayacak, dönmeyin” dedi.
PARA YOK
Ancak karar açıklandıktan sonra Kemal Kılıçdaroğlu dönmeye karar verdi.
Kemal Kılıçdaroğlu’nun dönüş için uçak kirarlanması istediğine Ankara’dakiler “Şu an para yok” yanıtını verdi. O esnada Kemal Kılıçdaroğlu’nun yanında bulunan bir iş adamı “Parayı ben veririm dedi. Daha sonra Genel Merkez parayı bularak uçağı kiraladı.

Atatürk ve Cumhuriyetten Yana Taraf Haber Merkezi
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.