İYİ Parti Lideri Akşener İnegöl’de Coşkuyla Karşılandı

Yurt gezileri kapsamında Bursa’ya giden İYİ Parti lideri Meral Akşener, İnegöl’de vatandaşlar tarafından coşkuyla karşılandı. Kendisini dinlemeye gelen binlerce vatandaşa hitap eden Akşener “Senin çocuğun asgari ücrete işsizliğe mahkûm edilmişken, ayısı olanlar dayısı olanlar 11 maaş alıyor. Bu harami helal oylarınızla yıkacağız.” dedi.

İYİ Parti Lideri Akşener İnegöl’de Coşkuyla Karşılandı
Yayınlama: 14.04.2022 17:28
Düzenleme: 23.11.2022 16:25
A+
A-

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Bursa İnegöl’de Uzun Sokak girişinde nokta mitingi gerçekleştirdi.

Kalabalığa seslenen Akşener’in konuşmasından öne çıkan ifadeler şöyle:

“Bugün burada sizlerle olmaktan dolayı mutluyum. 20 Ocak 2020’den beri şehir şehir esnaf esnaf ilçe ilçe geziyorum. Türkiye’de çok uzun zamandır suçuluk buculuk üzerinden siyasetçiler birbirimizi kutuplaştırarak, komşuyu komşunun karşısına dikerek çok kolay oy alıyorlar. Dertlerin üzerinden çözümler üzerinden rekabet etsek vatandaş kazanır.

Şuculuk buculuk üzerinden siz kavga ederken senin oğlun işsiz. Hâlbuki ayısı dayısı olanlar en iyi işlerde. Senin çocuğun KPSS’den 92 almış ama ayın yok dayın yok ataması olmadı.

314 bin TL maaş alan bakan yardımcısı var. Sen emekli en düşük maaşın 2 bin 500 TL oldu diye sevinirken 314 bin TL maaş alan bakan yardımcısı var. Senin çocuğun asgari ücrete işsizliğe mahkûm edilmişken, ayısı olanlar dayısı olanlar 11 maaş alıyor.

İşte bu harami düzeni ortadan kaldırabilmek için gerçek dertleri konuşabilmek için sizin adınıza rekabet oluşturmak için esnaf esnaf geziyorum.

Esnafın dükkânındaki müşteri velinimettir, esnaf müşterisine hareket etmez hain demez ama siyasetçi için seçmen velinimet olmaktan çıktığı için hoşuna gitmeyen seçmene hain diyor terörist diyor nankör diyor.

İşte aynı o dükkânların içindeki esnafın müşteri velinimettir dediği gibi siyasetçi içinde seçmen velinimet olmalıdır. Ne dedik bu harami düzeni birlikte yıkacağız helal oylarınızla yıkacağız.

 

Atatürk ve Cumhuriyetten Yana Taraf Haber Merkezi
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.