Medya Siyaset TV Yeni Yayın Dönemi 1 Eylül Perşembe Günü Başlıyor

Medya Siyaset TV Yeni Yayın Dönemi 1 Eylül Perşembe Günü Başlıyor
Yayınlama: 01.09.2022 00:00
Düzenleme: 01.09.2022 00:24
A+
A-

5 Mayıs 2021 tarihinde yayın hayatına başlayan, açıldıktan sonra yapılan şikayetler nedeni ile YOUTUBE tarafından iki kez kapatılan “Atatürk ve Cumhuriyetten Yana Taraf” Medya Siyaset TV yeni yayın dönemi 1 Eylül 2022 Perşembe günü başlıyor.

Siyaset, Kültür, Sanat, Sağlık, Spor, Eğlence programlarıyla izleyicisi ile buluşan Medya Siyaset TV hiç bir siyasi kişi,parti ve kurumun desteğini almadan seçkin programları ve konuklarıyla kısa sürede milyonlarca izlenmeye ulaştı.

Emekli Amiral ve Araştırmacı yazar Türker Ertürk,Kalkınma Ekonomisti yazar Bartu Soral,Televizyoncu ve Haber programcısı Senem Gökdağ,Emekli Kıdemli Albay yazar Öznur Yılmaz,Hukukçu Burak Mengü’de  yeni yayın döneminde  farklı konu ve konuklarla Medya Siyaset TV’de olacaklar.

Yine geçmiş yayın dönemimizde olduğu gibi:

Karşı Görüş programında Prof.Dr.Gökhan Çapoğlu ve Medya Siyaset TV Genel Yayın Koordinatörü,Eğitimci yazar Hatice Topçu her 15 günde bir pazartesi akşamları saat 22:00’de gündemi değerlendirecekler.

Düşünce Ekseni programında Medya Siyaset TV Genel Yayın Koordinatörü,Eğitimci yazar Hatice Topçu her perşembe saat 22:00 farklı konu ve konuklarla ekranlarda olacak.

Azim ve Karar Programında Akademisyen Yazar Suay Karaman her salı saat 22:00’de farklı konu ve konuklarla ülke gündemini değerlendirecek.

Hepsini Konuşalım programında yazar Cem Ayaz her çarşamba saat 22:00’de farklı konu ve konuklarla gündemi değerlendirecek.

Milli Düşünce programında Medya Siyaset Yayın Grubu Genel Yayın Yönetmeni Murat Selamoğlu ve Milli Düşünce Merkezi Genel Başkanı Hakan Paksoy yaşanan son gelişmeleri her perşembe saat 20:00’de değerlendirecekler.

Hayata Dair programında Uzman Psikolojik Yazar Nilgün Yamaner her pazar saat 22:00’de farklı konu ve konuklarla sizlerle olacak.

Sözcüklerin Öyküsü Programında Çocuk Edebiyatı Yazarı Taylan Özgür Köşker her pazar saat 20:00’de farklı konu ve konuklarla Medya Siyaset TV ekranlarında olacak.

‘KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN’ 

“Atatürk ve Cumhuriyetten Yana Taraf” YOUTUBE Medya Siyaset TV’ye abone olarak,yayınları izleyerek ve daha çok kişiye ulaşmak adına çevrenizle paylaşarak sizde destek olabilirsiniz.

KANALA ABONE OLMAK İÇİN TIKLAYIN

Atatürk ve Cumhuriyetten Yana Taraf Haber Merkezi
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.