Öztürk Yılmaz, “Bu rezilliktir! Bu ihanettir!” diyerek sığınmacı sözleşmesine tepki gösterdi!

Öztürk Yılmaz, “Bu rezilliktir! Bu ihanettir!” diyerek sığınmacı sözleşmesine tepki gösterdi!
Yayınlama: 07.09.2023 14:31
A+
A-

Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz, Avrupa Birliği  ile Türkiye  arasında sığınmacılar için  imzalanan yeni sözleşmeye tepki gösterdi.
781 milyon Euro değerinde Avrupa Birliği  ile Türkiye  arasında sığınmacılar için  imzalanan sözleşme hakkında Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz, “Bu rezilliktir! Bu ihanettir!  Avrupa Birliği  ile Türkiye  arasında sığınmacılar için  781 milyon euroluk AB fonu sağlanmasını öngören yeni sözleşme imzalandı. Siz ülkeyi  resmen para karşılığında göçmenlere satıyorsunuz!” diyerek tepki gösterdi.

SİYASAL İSLAMCILARDA VATAN, MİLLET VE BAYRAK DUYGUSU YOK!

“Bu rezilliği durdurun! Biz buna sessiz kalmayız!!! Halk olarak sabrımız taşmak üzere!” diyen Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz, “O imzayı atan ihanet kalemlerinizi kırarız! Bizim onurumuzla  daha fazla oynamaya son verin! Biz göndermek için uğraşıyoruz, siyasal islamcılar ise para kapma derdinde! Siyasal islamcılarda vatan, millet ve bayrak duygusu yok! Sizin yürüttüğünüz  berbat teslimiyetçi politikanız batsın!  Türkiye’yi Göçmenistan Cumhuriyeti’ne çevirdiniz! Bunun bedelini ölseniz de  mezarlarınızı yıkarak ödetiriz.” İfadelerini kullandı.

ÇÖPE ATIN O ONURSUZ ANLAŞMAYI!

Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz’ın sosyal medya hesabında paylaştığı açıklamanın devamı şöyle:

Siz, bizim yurdumuzu işgale açtınız, biz de sizin sülalenizi tarumar ederiz!

Para karşılığında vatandaşlıklar satılıyor, oturma izinleri satılıyor ve satılmadık  değerimiz kalmadı. Şimdi de  Avrupalılar rahat etsin diye ülke göçmenlere satılıyor!

Çöpe atın o onursuz anlaşmayı!

İade edin  o parayı!

10 milyar biz halk olarak toplayıp verelim onlar alsın bu asalakları!  Hepsini göndereceğiz. Yenilik Partimizi destekleyin! Bu işin edebiyatını yapanlar da onursuzdur! İçi yanan insanlarımızla bu işi  çözeceğiz!

Atatürk ve Cumhuriyetten Yana Taraf Haber Merkezi
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.