Sözümüz Var Hareketi Partileşiyor

“Sözümüz var demiştik, sözümüzde özümüzde gönlünde gerçek ATATÜRK ve VATAN-MİLLET aşkı yatan herkesedir.”

Sözümüz Var Hareketi Partileşiyor
Yayınlama: 14.11.2022 15:48
Düzenleme: 14.11.2022 16:05
A+
A-

Uzun süredir ülke gündemine kafa yoran,kötü gidişata dur demek için çaba gösteren, çözüm yolları arayan “Sözümüz Var Hareketinden” dikkat çeken açıklamalar yapıldı.

Sözümüz Var Hareketi sözcüsü İrfan Çep imzasıyla yapılan açıklamada hareketin yapılacak olan seçimler sonra partileşeceği açıklanırken ““Atatürk İlke ve İnkılaplarına bağlı, Cumhuriyetin değer ve kavramlarını özümsemiş, fikri hür, vicdanı hür” misyon ve vizyonuna sahip milletin partisinin kurulmasına hız verilecek ve başarılacaktır. ” ifadelerine yer verildi.

İŞTE O AÇIKLAMA:

“Sözümüz var hareketi olarak kuruluşumuzdan bugüne kadar ülkemiz siyasetini dikkatle izledik. Gelinen noktada var olan ve kurulan partilerin neler yaptığını takip etmekte olup herhangi bir değişimin olmadığını, büyük bir kısır döngü içersinde dolaşıldığını görüyoruz.

Bununla birlikte, büyük vaadler ve sözler vererek yine insanlarımız üzerinde algı çalışmaların yapıldığını da üzülerek duymakta ve görmekteyiz.
Unutulmamalıdır ki liderin iki dudağı arasında kalmak sizin seçiminizdir.
Siyasette özlenen ve beklenen, parti üyesinin seçme ve seçilme hakkını tam olarak kullanmasıdır çünkü parti üyesi sayısal bir değer değildir.
Hareketimiz tam partileşme aşamasında iken, hareketimizin önünü kesmek için çalışanlar, içimizden yeni partiler ve oluşumların çıkması için çalışmışlar, çalışmalarında da geçici bir süreliğine olsada başarılı olmuşlardır.
Geçici başarılar milletimize hiç bir katkı sunmamış aksine yola bir umut ile çıkanlar hem maddi hem manevi olarak yıpratılmıştır. Umutları ise kendilerine verilen/verilecek siyasi sözler ile başka baharlara ertelenmiştir.
Artık görünen köy kılavuz istememektedir.
Birleşip güçlü iri ve diri olma zamanı gelmiştir.
Ben değil bizi özümsemiş olanlarla beraber yürüme vaktidir.
Can olup canlarla olmaktır.
Gelinen noktada önümüzdeki 2023 seçimlerinden sonra partileşme çalışmaları hızlandırılacak ve milletin istediği
“Atatürk İlke ve İnkilaplarına bağlı, Cumhuriyetin değer ve kavramlarını özümsemiş, fikri hür, vicdanı hür” misyon ve vizyonuna sahip milletin partisinin kurulmasına hız verilecek ve başarılacaktır.
Sözümüz var demiştik, sözümüzde özümüzde gönlünde gerçek ATATÜRK ve VATAN-MİLLET aşkı yatan herkesedir.

Atatürk ve Cumhuriyetten Yana Taraf Haber Merkezi
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.