Vergisiz telefonda Samsung ve Apple dahil değildi! Samsung hamle yaptı

Öğrenciler için vergisiz telefon hamlesi yapılmıştı. Bu kapsamda bazı marka/ modeller açıklanmıştı. Samsung burada dışarıda kalmıştı, şimdi hamle geldi.

Vergisiz telefonda Samsung ve Apple dahil değildi! Samsung hamle yaptı
Yayınlama: 30.08.2023 13:51
A+
A-

Samsung Türkiye, öğrencilerin eğitim dönemine başlamasına yakın, tüm tabletlerde yüzde 20 ve tüm cep telefonlarında yüzde 18 indirim uygulayacağını duyurdu.

Daha önce öğrencilerin telefonlara daha kolay ulaşabilmesi için vergisiz telefon satın alma kararı verilmişti. Bu kapsamda Xiaomi, OPPO, TLC, Omix, Tecno Mobile, General Mobile, Casper ve Reeder gibi markaların belirli telefonlarının bu listeye dahil edilebileceği aktarılmıştı. 

ÖĞRENCİLERE VE ÖĞRETMENLERE SUNULACAK

Samsung ise konu hakkında yeni bir hamle yaptı. Samsung Galaxy S21 FE akıllı telefonda indirimlere ek Buds2 kablosuz kulaklık ve şarj adaptörü hediyeli özel paket öğrencilere sunulacak. Eylül ayı boyunca uygulanacak kampanyalardan eş zamanlı olarak öğretmenler de faydalanabilecek.

Samsung Electronics Türkiye Mobil İş Birimi Başkan Yardımcısı Murat Azdemir, tüketicilerin beklentilerini karşılamanın her zaman birinci öncelikleri olduğunu belirtti.

ÖĞRENCİ YA DA ÖĞRETMEN OLDUĞUNU KANITLAYANA İNDİRİM OLACAK

Bu stratejileri doğrultusunda, gençlerin uzun süredir beklediği bir indirimde onlara destek olmanın mutluluğu içerisinde olduklarını aktaran Azdemir, “Akıllı telefonlar, eğitim gibi alanlarda sınırsız ilerlemeye açılan bir kapı. Samsung Electronics Türkiye olarak akıllı telefon ve tablet pazarında öğrenci ve öğretmenler için ürünlerimizi daha da ulaşılabilir kılmak en büyük hedefimiz. Önümüzdeki dönemde yapılacak düzenlemelerde de kullanıcılarımıza üstün teknolojileri en uygun şartlarla sunmak için çalışacağız.” ifadesini kullandı.

Samsung’un öğrencilere ve öğretmenlere özel olarak tüm cep telefonlarında uyguladığı yüzde 18 ve tüm tabletlerde uyguladığı yüzde 20 indirimden yararlanmak için “shop.samsung.com.tr” adresinde, e-devlet üzerinden alınacak öğrenci/öğretmen belge numarasının doğrulanması yeterli olacak.

Atatürk ve Cumhuriyetten Yana Taraf Haber Merkezi
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.