Yargı dizisiyle ilgili final iddiaları! Seyircileri üzen veda haberi geldi

Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu’nun başrollerindeki Yargı dizisinden gelen son haberler hiç iyi değil. Dizinin finaliyle ilgili bilgiler netleşirken bir oyuncu da kadrodan ayrıldı.

Yargı dizisiyle ilgili final iddiaları! Seyircileri üzen veda haberi geldi
Yayınlama: 02.03.2023 01:31
A+
A-

Pazar akşamları ekrana gelen Yargı dizisi izlenme rekorları kırmaya devam ediyor. Kanal D ekranlarında yayınlanan dizi iki hafta boyunca ekrana gelememişti.

DİZİNİN KADROSUNDAN AYRILDI

Öte yandan Rıdvan karakterine veren Yiğit Kalkavan’ın diziye veda edip etmeyeceği merak konusuydu. Yiğit Kalkavan’ın ayrılığı kesinleşti.

54.BÖLÜMDE VEDA ETTİ

Yargı dizisinde Rıdvan karakterine can veren Yiğit Kalkavan, dizide Başsavcı Pars’ın kalemi görevinde yer alıyor. Adliye’de çalışan Özge ile aşk yaşayan Rıdvan, Özge’ye evlilik teklifi etmek için hazırlık yapıyordu. Fakat Rıdvan, Pars’ın verdiği görevi gerçekleştireceği sırada hain bir suikasta kurban gitti.

FİNAL TARİHİ NE ZAMAN?

Cumhuriyet’in edindiği bilgilere göre; Yargı dizisi haziran ayında final yapacak. Başlangıçta tek sezonluk olan Yargı dizisinin 1 sezon daha devamına karar verilmişti.

ÇAĞATAY ULUSOY KABUL ETMEMİŞTİ

Kaan Urgancıoğlu’nun hayat verdiği ‘Ilgaz’ karakterini canlandırması için Çağatay Ulusoy’a bir teklif yapılmış ve Çağatay Ulusoy bu teklifi kabul etmemişti;

YİNE REYTİNG REKORU KIRMAYI BAŞARDI

Cumhuriyet’in edindiği reyting raporlarına göre; Kanal D’de ekrana gelen Yargı dizisi, AB’de 8.02 reyting ve 20.83 izlenme payı, 20+ABC1’de 7.60 reyting ve 17.42 izlenme payı elde ederek, iki kategoride gecenin birincisi oldu. Sema Ergenekon’un kaleme aldığı dizinin yönetmen koltuğunda Ali Bilgin otururken dizinin Yunanistan’da da uyarlaması yapılmıştı.

Atatürk ve Cumhuriyetten Yana Taraf Haber Merkezi