Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz Göç İdaresinden randevu alamadı!

Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz Göç İdaresinden randevu alamadı!
Yayınlama: 29.08.2023 18:07
A+
A-

Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz, Göç İdaresinden randevu talebinde bulunmasına rağmen randevu alamadığını ve bundan dolayı da Göç İdaresini protesto edeceğini duyurdu.

Türkiye’nin Göçmenistan olmasına karşı çıkan ve bu konuda büyük bir mücadele veren Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz, Türkiye’deki göçmenlerle ilgili son durumu öğrenmek için Göç İdaresinden randevu istediklerini fakat bir türlü randevu alamadıklarını dile getirdi.

1 HAFTADIR RANDEVU ALAMIYORUZ!

“Bir haftadır Göç İdaresi Başkanından randevu alamıyoruz.” diyen Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz, “Kaçıyor bizden!Bir de devlet var diyorlar! Göçmenistan’a dönüşen ülkemizle ilgili son tabloyu almak istedik ama olmadı.” dedi.

PERŞEMBE GÜNÜ SAAT 12.00’DA PROTESTO EDECEĞİZ

Öte yandan açıklamasının devamında Öztürk Yılmaz, “Madem öyle, biz de Perşembe günü saat 12:00’de Ankara’da Göç İdaresi Başkanlığı önünde bu saçma ve yakışıksız tutumu protesto amacıyla açıklama yapacağız.” ifadelerini kullandı.

HERKESİ BEKLİYORUZ

Herkesi protestoya davet eden Öztürk Yılmaz, “Ankara’da olan bütün kardeşlerimi perşembe günü oraya bekliyoruz. Yetti artık! Ya var olacağız, ya da yok!” dedi.

Atatürk ve Cumhuriyetten Yana Taraf Haber Merkezi
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.