“Başkanım Külliye’nin kirası ne kadar”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın sesini taklit ederek ünlenen Muhammed Nur Nahya, Erdoğan’ın Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nı tanıttığı video ile gündem oldu.Söz konusu videoda bir vatandaşın Cumhurbaşkanı Erdoğan’a “Başkanım Külliye’nin kirası ne …

“Başkanım Külliye’nin kirası ne kadar”
Yayınlama: 05.12.2022 20:59
Düzenleme: 05.12.2022 21:01
A+
A-

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın sesini taklit ederek ünlenen Muhammed Nur Nahya, Erdoğan’ın Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nı tanıttığı video ile gündem oldu.

Söz konusu videoda bir vatandaşın Cumhurbaşkanı Erdoğan’a “Başkanım Külliye’nin kirası ne kadar” diye sorması üzerine Erdoğan, “Ben milletin evinde kalıyorum ne kirası” dedi.

Videodaki kişinin daha sonra “Başkanım peki evinizi gezdirebilir misiniz” demesi üzerine Erdoğan, gence Sarayı gezdirdi.

Erdoğan, saray gezisine ekonomi toplantılarının yapıldığı odadan başladığı sırada yardımcısı yanına gelerek Hazine ve Maliye Bakanı Nureddit Nebati’nin çok konuşulan “Epistemolojik kopuş” sözlerini söyledi.

Bu sözlere sinirlenen Erdoğan “Sen çok uğraşma bunlarla faizi düşür yeter” dedi.

Saray gezisine daha sonra mutfakta devam eden Erdoğan, “Burada genelde hünkar beğendi yemeği çıkıyor. Madem sen de gelmişsin gencimize şöyle bir tatlı ısmarlayayım” diyerek aşçıya ne tatlısı olduğunu sordu.

Aşçının “Kemal Paşa tatlısı” cevabını alan Erdoğan, “Peki neyse tatlıyı sonra yeriz. Gel ben sana diğer odaları gezdireyim” dedi.

Söz konusu video verdiği mesajlar açısından sosyal medyada binlerce kez izlendi.(odatv)

 

Atatürk ve Cumhuriyetten Yana Taraf Haber Merkezi
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.