Ekrem İmamoğlu, Bakan Şimşek ve Uraloğlu’nu ziyaret etti

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Ankara’da Hazine ve Maliye Bakanı Sayın Mehmet Şimşek ve Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Sayın Abdülkadir Uraloğlu’nu ziyaret etti. İmamoğlu, ziyaretlere ilişkin Twitter hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi …

Ekrem İmamoğlu, Bakan Şimşek ve Uraloğlu’nu ziyaret etti
Yayınlama: 17.08.2023 00:17
A+
A-

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Ankara’da Hazine ve Maliye Bakanı Sayın Mehmet Şimşek ve Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Sayın Abdülkadir Uraloğlu‘nu ziyaret etti.

İmamoğlu, ziyaretlere ilişkin Twitter hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi:

“Bugün Hazine ve Maliye Bakanı Sayın Mehmet Şimşek ve Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Sayın Abdülkadir Uraloğlu’nu ziyaret ettim. Bakanlarımızla İstanbul’u ilgilendiren konularda bilgi paylaşımı yaptık. Nazik ev sahiplikleri için kendilerine teşekkür ederim.”

YENİDEN ADAY OLDUĞUNU AÇIKLAMIŞTI

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na yeniden adaylığını açıklayan İmamoğlu, “İstanbul ve Türkiye’nin kaderleri mühürlüdür. Bu nedenle ben de kendimi İstanbul’la mühürlü kabul ediyorum. İstanbul’a hizmet dünyaya hizmettir. Bu mukaddes şehrin en başarılı belediye başkanı olacağına söz verdim. İstanbul’u bir kez daha savunmak için yola çıkıyorum.” ifadelerini kullanmıştı.

KAYNAK:CUMHURİYET

Atatürk ve Cumhuriyetten Yana Taraf Haber Merkezi
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.