Erdoğan Meral Akşener’i hedef aldı

21.05.2022 21:21
Okuma Süresi: 1 dakika
A+
A-

AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AKP Gençlik Kolları tarafından Yeni Adana Stadyumu’nda düzenlenen, “Bir Gençlik Şöleni” etkinliğinden de İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’i hedef aldı. Erdoğan, “Meral Hanım sen kim Abdülhamit’e dil uzatmak kim? 6’lı masadan 3 tanesi var ki bunlar Sultan Abdülhamid’e hiç dil uzatmamıştı. Şimdi ne oldular?” dedi.

Erdoğan Meral Akşener’i hedef aldı

AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AKP Gençlik Kolları tarafından Yeni Adana Stadyumu’nda düzenlenen, “Bir Gençlik Şöleni” etkinliğinden de İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’i hedef aldı.

Erdoğan şunları söyledi:

“Bana sizler gibi yol arkadaşları, sizler gibi imanlı yol arkadaşları verdiği için rabbime ham ediyorum.

Siz Türkiye’yi hedeflerine ulaştıracak, değiştirecek gençliksiniz. Varsın birileri Gezi olaylarını Abdülhamit’in devrilişine benzetsin.

Sultan Abdülhamit’e dil uzatan hanımefendiye şunu sormak lazım: Osmanlı’yı bir karış toprak kaybetmeden yöneten Abdülhamit’e dil uzatmak haddini aşmaktır ve bu millet haddini bildirecektir. Meral Hanım sen kim Abdülhamit’e dil uzatmak kim? O 6’lı masada 3 kişi var. İsmini vermeyeyim. Abdülhamit’e laf söyletmezlerdi neden şimdi ağızlarını açmıyorlar.”

Atatürk ve Cumhuriyetten Yana Taraf Haber Merkezi
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.