İYİ Parti Siyasi İşler Başkanı Koray Aydın’dan Teröristbaşına İzne tepki!

17.06.2022 22:07
Okuma Süresi: 2 dakika
A+
A-
İYİ Parti Siyasi İşler Başkanı Koray Aydın’dan Teröristbaşına İzne tepki!

AKP’ye yakınlığı ile bilinen Hürriyet Gazetesi yazarı Abdulkadir Selvi, Terör örgütü PKK’nın elebaşı Abdullah Öcalan ile ilgili çarpıcı bir yazı kaleme aldı. Selvi, yaklaşık iki yıldır yakınlarıyla görüştürülmeyen Abdullah Öcalan’ın yakında bir yakınıyla görüşmesine izin verileceğini yazdı.

Abdulkadir Selvi, yaklaşık iki yıldır yakınlarıyla görüştürülmeyen teröristbaşının yakında bir yakınıyla görüşmesine izin verileceğini belirterek “Bu isim kardeşi Mehmet Öcalan da olabilir, halen HDP Şanlıurfa Milletvekili olan Ömer Öcalan da İmralı’ya gidebilir” ifadelerini kullandı.

‘HAYIRDIR ÇÖZÜM SÜRECİ RAFTAN MI İNİYOR?’

Abdülkadir Selvi’nin yazısına İYİ Parti Siyasi İşler Başkanı ve Ankara milletvekili Koray Aydın’dan sert tepki geldi.Aydın,sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada İktidarın nabız yokladığını belirterek, “Hayırdır çözüm süreci raftan mı iniyor?” ifadelerini kullandi.

Koray Aydın açıklamasında şunları söyledi:

“Sözde çözüm süreci rafa kaldırılmıştı. İstanbul seçimleri öncesi terörist Öcalan kardeşlerden medet umuldu; işe yaramadı. Bir ara “Edirne’deki İmralı’dakine hesap verecek” dendi! Şimdi Öcalan’a görüş izni verilecekmiş! İktidar nabız yokluyor! Hayırdır çözüm süreci raftan mı iniyor?”

Atatürk ve Cumhuriyetten Yana Taraf Haber Merkezi
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.