İzmir’de eğlencenin adı değişiyor ‘Bi Sahne Açılıyor’

İzmir’de eğlencenin adı değişiyor ‘Bi Sahne Açılıyor’
Yayınlama: 14.12.2022 20:13
Düzenleme: 14.12.2022 20:14
A+
A-

İzmir’de eğlence dünyasına yeni bir işletme daha katılıyor.

Bi Sahne ismiyle açılacak olan işletmede farklı konseptler ve ileri teknolojiden yararlanılacağı belirtildi.

Haber merkezimize açıklamalarda bulunan Ankara,Newyork ve İstanbul’da benzer eğlence merkezlerinin İşletme müdürlüğünü de yapan Bi Sahne’nin de işletme müdürü Turan Bayrakçı “Her 15 günde sahnemizde ünlü sanatçıları İzmirlilerle buluşturacağız” ifadelerini kullandı.

Turan Bayrakçı şunları söyledi:

Yaklaşık 5 aydır İzmir’de farklı bir eğlence konsepti oluşturmak için çalışıyoruz. Teknolojinin tüm olanaklarını gece hayatında İzmirlilerin hizmetine sunacağız.İzmir gece hayatı birçok ilki yaşayacak.

Hedeflenen açılış tarihinde biraz geciktik. Bunun en büyük nedenlerinden biri ilk belirlenen işletme adının İstanbul ve Çeşme’de başka işletmelerde kullanılması oldu. Bir karışıklığa sebep olmamak adına etik bir davranış sergileyerek isim ve marka değişikliğine gittik. Bu da ruhsat revizyonu sebebiyle uzun bir zaman aldı.

Son zamanlarda eğlence de kebapçı düzenine geçti. Her ne kadar işletmeler buna meyhane konsepti diye adlandırsalar da bu kesinlikle bir meyhane konsepti değil, bildiğiniz canlı müzik eşliğinde kebap yemek. Çatal bıçak eşliğinde gerçekleşen eğlence sistemini değiştiriyoruz. Eski kulüp konseptini tekrar getiriyoruz. Konuklarımız yemek yemek için değil eğlenmek için işletmemize gelecekler. Müzisyenler ellerine davulu-zurnayı alarak konuklardan bahşiş almaya çalışmayacak.

Teknoloji konusuna gelirsek İzmir’de bir ilki gerçekleştireceğiz bir mobil uygulama üzerinden rezervasyon yapılabilecek ve işletme içinde siparişler de bu uygulama üzerinden verilebileceği gibi anlık hesap tutarı ve bu hesabın ödemesi de uygulama üzerinden yapılabilecek. Uygulamayı kullanmak istemeyen Konuklarımız yine servis görevlilerinden hizmet alabilecek.

İsteyen konuklarımız için VİP kart tanımlanacak. Bazı indirimler, ayrıcalıklar kazanacak ve uygulama üzerinden rezervasyon yaptıran, siparişlerini yine bu uygulama üzerinden vererek hesabı ödeyen konuklarımıza harcamaları oranında bir sonraki gelişinden kullanmak üzere %5’e varan para puan yüklenecek.

Amacımız sadakat sistemi ile konuklarımıza ayrıcalıklar kazandırmak.

Yine gecelik belirlenen kapasitemiz oranında birinci derece şehit yakınlarına %50’ye varan indirimler yapacağız.

Misafirlerin en büyük sorunu hep alkolü aldıktan sonra ulaşım problemi olur. Biz buna da bir çözüm sunacağız.Uygulama üzerinden rezervasyon yaptıran misafirlerimizi İzmir içinde taksiden daha ucuz bir ücret karşılığında diledikleri yerden alacağız ve yine dilediği yere işletmemize ait VİP araçlarla bırakacağız. Bu tabiki araç kapasitemiz dahilinde olacak.

10 tanınmış şarkıcı ile anlaşmalarımızı yaptık. Mayıs ayı sonuna kadar her 15 günde bir Cumartesi akşamları tanınmış bir şarkıcıyla programı gerçekleştireceğiz.

İşletmemiz Çarşamba-Cuma-Cumartesi günleri açık olacak. Çarşamba ve Cuma akşamları İzmir’de isim yapmış,sahne performansı iyi şarkıcılarla konuklarımızı ağırlayacağız.

İlk başta da belirttiğim gibi yaşanan bazı prosedür sıkıntılarımızdan dolayı açılışımızı ertelemek zorunda kalmıştık. 2023 yılının ilk cumartesi 7 Ocak 2023‘de çok ünlü bir şarkıcıyla İzmir’e bu VİP ayrıcalıklarla merhaba diyeceğiz.

Konuklarımız tüm soru ve öneriler için 0 542 413 57 78 nolu iletişim hattımızdan  bizlere ulaşabilirler.”

 

 

Atatürk ve Cumhuriyetten Yana Taraf Haber Merkezi
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.