Çağdaş Gazeteciler Derneğinden Murat Ağırel’e Haber ödülü

Çağdaş Gazeteciler Derneği (ÇGD) haber ödülü gazetemiz yazarı Murat Ağırel’in yazdığı ‘Kızılay, deprem telaşında AHBAP’a çadır sattı’ başlıklı haberine verildi. Ağırel, ödülünü CHP Giresun Milletvekili Elvan Işık Gezmiş’ten aldı.

Çağdaş Gazeteciler Derneğinden Murat Ağırel’e Haber ödülü
Yayınlama: 11.05.2024 15:27
A+
A-

Çağdaş Gazeteciler Derneği (ÇGD) ‘Yılın Başarılı Gazetecileri-2023’ ödülleri dün Doğan Taşdelen Çağdaş Sanatlar Merkezi’nde düzenlenen törenle sahiplerini buldu.

Ödül törenine çok sayıda gazetecinin yanı sıra milletvekilleri, belediye başkanları da katıldı. Haber ödülü,Cumhuriyet Gazetesi yazarı Murat Ağırel’in yazdığı ‘Kızılay, deprem telaşında AHBAP’a çadır sattı’ başlıklı haberine verildi. Ağırel, ödülünü CHP Giresun Milletvekili Elvan Işık Gezmiş’ten aldı.

“SANSÜRE RAĞMEN”

“GAZETECİLERE MİNNETTARIZ”

Ödül törenine mesaj gönderen bir diğer isim İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ise “Gazeteciler yurttaşlarımızın doğru habere ulaşabilmesi için çok zorlu koşullar altında dahi özveriyle çalışıyorlar. Bu değerli görevi her zaman halkın ve haklının yanında durarak sürdüren, gerçeklerin ortaya çıkması için çabalayan gazetecilere minnettarız” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Cumhuriyet.com.tr

Atatürk ve Cumhuriyetten Yana Taraf Haber Merkezi
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.