Sinan Oğan çekilecek mi? Sosyal medyadan açıkladı

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce’nin cumhurbaşkanlığı adaylığından çekilmesi sonrası ATA İttifakı cumhurbaşkanı adayı Sinan Oğan dikkat çeken bir açıklama yaptı.

Sinan Oğan çekilecek mi? Sosyal medyadan açıkladı
Yayınlama: 11.05.2023 16:11
A+
A-

Dün İzmir ve Manisa’da gerçekleştirmesi planlanan mitinglerini sağlık sorunları nedeniyle iptal edildiği duyurulan Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, bugün cumhurbaşkanlığı adaylığından çekildiğini açıkladı.

Yaşanan bu gelişme sonrası Ata İttifakı cumhurbaşkanı adayı Sinan Oğan’dan dikkat çeken bir hamle geldi. Oğan, Antalya programını iptal etti. Oğan’ın yarın Ankara’da olacağı öğrenildi. Bu gelişme Ankara kulislerini hareketlendirdi.

“YARIN ANKARA’DA OLACAĞIM”

Yaşanan gelişmeler üzerine Twitter hesabından açıklama yapan Sinan Oğan, şu ifadeleri kullandı:

“Türk milletinin aziz evlatları, sonuna kadar mücadeleye devam edeceğiz. Son günlerde bize dönük artan provokasyon duyumları üzerine seçimin son günü herhangi bir olay yaşamak istemedik. O sebeple de bu akşam İstanbul’dayım. Haber Türk Tv’de. Yarın Ankara’da olacağım. Bize katılımlar bekliyoruz. Ankara’da olacağız. Lütfen bizim dışımızdaki hiçbir açıklamaya itibar etmeyiniz.”

Atatürk ve Cumhuriyetten Yana Taraf Haber Merkezi
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.