Sinan Oğan’dan diğer Cumhurbaşkanı adaylarına hodri meydan

ATA İttifakı Cumhurbaşkanı adayı Sinan Oğan, kendilerini milliyetçilik üzerine politika yapan ve ‘Suriyeliler gitsin’ diyen bir ittifak olmadıklarını savunarak “Şu an üç adayla istedikleri salonda ve televizyonda projelerimizi konuşalım. Hodri meydan, gelsinler bilgilerimizi yarıştıralım” dedi.

Sinan Oğan’dan diğer Cumhurbaşkanı adaylarına hodri meydan
Yayınlama: 16.04.2023 20:56
A+
A-

ATA İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Sinan Oğan, ‘ATA Marmara Bölgesi Milletvekili Aday Tanıtım Toplantısı’na’ katıldı. Halkalı Yahya Kemal Beyatlı Gösteri Merkezi’nde gerçekleştirilen toplantıya Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Adalet Partisi Genel Başkanı Vecdet Öz, Ülkem Partisi Genel Başkanı Neşet Doğan, Türkiye İttifakı Partisi Mehmet Sağlam, milletvekili adayları ile partililer katıldı. Aday tanıtım toplantısında genel başkanlar ve Cumhurbaşkanı Adayı Sinan Oğan konuşma yaptı.

14 MAYIS SEÇİMLERİNE VURGU

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, “Ülkemiz 14 Mayıs’ta bir kader seçimine gidiyor. Bu seçimde Türk halkı cumhuriyetin 100. yılında 29 Ekim törenlerinde Anıtkabir’e Cumhurbaşkanı olarak kimin gideceğine karar verecek. 14 Mayıs seçimlerinde, Türk halkı 13 milyon sığınmacı ve kaçakların vatanlarına geri mi dönecek? Türkiye’de mi kalacak? Ona karar verecek. Eğer ATA İttifakına ve Sinan Oğan’a verirse 15 Mayıs’ta Şam’a Kabil’e ve diğer yerlere Ankara’dan, İstanbul’dan otobüsler kalkacak. Eğer vermezse tam tersine Irak’tan, Suriye’den, Afganistan’dan, Pakistan’dan Türkiye’ye yeni göçler başlayacak. Onun için Türk halkı 13 milyon sığınmacı ve kaçaklar vatanlarına dönsün diye Sinan Oğan’a ve ATA İttifakına oy verecek. Bu proje gerçekleştiği zaman, bu 13 milyon kişi vatanlarına döndüklerinde bu ülkede kira fiyatları düşecek, gayrimenkul fiyatları düşecek, gıda maddelerinin fiyatları düşecek, enflasyon düşecek. Suriyeliler için harcadığımız 11 milyar dolar her sene cebimizde kalacak. Bundan dolayı enflasyondaki düşüş hızlanacak. 2 milyona yakın Türk iş bulabilecek. Buradan oluşan vergi kayıplarından kurtulacağız” diye konuştu.

Atatürk ve Cumhuriyetten Yana Taraf Haber Merkezi
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.