Türker Ertürk:Türk Silahlı Kuvvetleri’ne karşı kurulan kumpasların önde gelen silahşörlerindendi…

Türker Ertürk:Türk Silahlı Kuvvetleri’ne karşı kurulan kumpasların önde gelen silahşörlerindendi…
Yayınlama: 11.07.2024 16:23
A+
A-

Rasim Ozan Kütahyalı ile boşanan Nagehan Alçı, geçtiğimiz günlerde gazeteci Nevşin Mengü’nün canlı olarak yayınlanan programına katılarak Kütahyalı’nın kendisine fiziksel, psikolojik ve ekonomik şiddet uyguladığı anlattı.

Nevşin Mengü’nün,Nagehan Alçı’yı programına konuk etmesine sosyal medyada büyük tepkiler geldi.

(E) Amiral ve Yazar Türker Ertürk   X hesabında ,gazeteci Yılmaz Özdil’in tweetini alıntılayarak yaptığı açıklamada “Bunları halka mağdurmuş gibi sunanlara şüpheli gözlerle bakarız” ifadelerini kullandı.

Ertürk açıklamasında şunları söyledi:

Yılmaz Özdil‘in bu videosu da dikkatle ve ibretle izlenmeli. Burada bahse geçen bayan mağdur değil. Eşi ile birlikte iktidarın en önemli operasyonel gazetecilerindendi ve bu hizmetlerinin karşılığını aldılar.

Bu gazeteciler Türk Silahlı Kuvvetleri‘ne karşı kurulan kumpasların önde gelen silahşörlerindendi. Mağdur olmadılar, bu ülkeyi savunan KAHRAMAN TÜRK ASKERİNE dolayısıyla Cumhuriyetimize, kurucu ideolojisine ve kurucumuz Gazi Mustafa Kemal Atatürk‘e düşman olan ve Türkiye‘yi Ortadoğu bataklığına sokan ve sığınmacılar yoluyla istila ettiren gücün değirmenine acımasızca su taşıdılar.

Bugün yaşadıklarımız mağdur edenlerin birbirine düşmesi olayıdır. Daha da kötüleri olacak. Bu nedenle bunları halka mağdurmuş gibi sunanlara şüpheli gözlerle bakarız.”

İŞTE YILMAZ ÖZDİL’İN O VİDEOSU:

Atatürk ve Cumhuriyetten Yana Taraf Haber Merkezi
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 1 Yorum
  1. Gönül Pınar Atacı dedi ki:

    Kalbinize ve kaleminize sağlık amiral ERTÜRK. Teşekkürler sevgili MEDYA SİYASET