Türker Ertürk : Türkiye’nin istilasına Ruanda da dahil oldu!

Türker Ertürk : Türkiye’nin istilasına Ruanda da dahil oldu!
Yayınlama: 30.05.2024 23:01
A+
A-

Resmî Gazete’de yayınlanan ilanla Türkiye ile Ruanda Cumhuriyeti arasında yapılan turizm iş birliği anlaşması yürürlüğe girdi.

Anlaşmaya göre, iki ülke turizm sektöründe yatırım ve girişimleri teşvik etmek amacıyla turizm alanında faaliyet gösteren profesyonellerin ve diğer kurumların faaliyetlerini geliştirip destekleyecek. Ayrıca iki ülke de ülkelerindeki yatırımcıları turizm yatırım olanakları konusunda bilgilendirecek.

Anlaşmaya göre Türkiye ve Ruanda, turizm alanında bilgi ve istatiksel veri paylaşımdan bulunacak ve turizm tesislerinin niteliğinin geliştirilmesi ve standardizasyonu konusunda deneyimlerini paylaşacak.

‘TÜRKİYE’NİN İSTİLASINA RUANDA DA DAHİL OLDU! ‘

(E) Amiral ve Yazar Türker Ertürk ,  X hesabından konuyla ilgili “Türkiye’nin istilasına Ruanda da dahil oldu!” başlığıyla bir açıklamada bulundu.

Türker Ertürk açıklamasında şunları söyledi:

“Önce bu ay içinde İngiltere düzensiz göçmenleri Afrika ülkesi Ruanda’ya gönderme planını uygulamaya koydu. Arkasından Türkiye-Ruanda arasında Turizm Antlaşması geçtiğimiz gün imzalandı ve Pazar günü Ruanda’dan Türkiye’ye uçaklar dolusu insan geliyor.

Büyük Ortadoğu Projesi kapsamında demografik yapımızı tahrip etmek, ulus kimliğimizi ve ulus devletimizi sonlandırmak maksadıyla ülkemiz istila ettirilmekte ve kaosa sürüklenmektedir.”

Atatürk ve Cumhuriyetten Yana Taraf Haber Merkezi
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.