Unutulmaz Şarkıları ve Görsel Anılarıyla ‘YEŞİLÇAM’

Unutulmaz Şarkıları ve Görsel Anılarıyla ‘YEŞİLÇAM’
Yayınlama: 12.08.2023 17:57
Düzenleme: 12.08.2023 17:56
A+
A-

Atatürk’ün Türk Kadınına Seçme ve Seçilme Hakkını tanıyışının 88. Yılına özel, Tülay AKTAŞ Gönüllü Kuruluşlar Güçbirliği ve Belçika Türk Kadınlar Derneği işbirliği ile Türk Müziği Yorumcusu /Eğitmeni Ümit BULUT Sanat Yönetmenliğinde 88 Yetenekli, Amatör Kadın Sesin katılımıyla geçtiğimiz yıl oluşumu gerçekleşen “Cumhuriyetin Kadınları Söylüyor! Dünya Dinliyor!” Topluluğu,
5. Sosyal Sorumluluk Projesi olan “Unutulmaz Şarkıları ve Görsel Anılarıyla YEŞİLÇAM” Konser programını, ATLAS Vakfının Tıp Fakültesinde okuyan daha fazla Gencimize Eğitim Bursu katkısı sağlayabilmesi adına kıymetli Sinema Sanatçılarımız Dr. Ercan Kesal,Nazan Kesal çiftinin ev sahipliğinde Urla Dam ın nitelikli Sanat atmosferinde Sanatseverler ile buluşturuyor!

Repertuvar bünyesinde “Beklenen Şarkı /Gönül Penceresi /Karakolda ayna var/Boş Çerçeve /Sarmaşık Gülleri /Gözleri Aşka gülen /Sevemedim Karagözlüm/Azize /Sen bir yana Dünya bir yana! /Son hıçkırık/Seven ne yapmaz? /İçin için yanıyor bu gönlüm! /
Hasretinle yandı gönlüm/Damarımda kanımsın!/Benim gözüm Sende! /Neşeli günler /Hababam Sınıfı/ Anlamazdın/Aşkım Bahardı gibi Özel ve Enstrümantal 23 Şarkının yer aldığı özel Proje, 17 Ağustos Perşembe akşamı İZBB ev sahipliğinde Havagazı Fabrikasında ilk kez Sanatseverler ile buluşacak.

“Unutulmaz Şarkıları ve Görsel Anılarıyla YEŞİLÇAM” Projesinin, yerel Yönetimler ve Sponsor firmalarında katkılarıyla bir Turne programı çerçevesinde farklı Şehirlerimizde ve Belçika’da da anlamlı Sosyal Sorumluluk Projelerine katkı sağlayabilmesi düşüncesiyle Sanatseverlerle buluşması planlanmakta.

Atatürk ve Cumhuriyetten Yana Taraf Haber Merkezi
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.