Vatandaşlardan Muharrem İnce’ye çağrı : Bu şov’a son ver

Vatandaşlardan Muharrem İnce’ye çağrı : Bu şov’a son ver
Yayınlama: 23.03.2023 23:07
A+
A-

6 Şubat 2023 tarihinde yaşanan ve tüm Türkiye’yi yasa boğan deprem felaketinin gölgesinde 14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak olan milletvekili ve cumhurbaşkanlığı seçimlerinde bir çok siyasi parti seçim konvoyu, müzikli miting yapmayacağını açıklarken Memleket Partisinin İstanbul’da lüks otomobillerle gerçekleştirdiği seçim konvoyu vatandaşların tepkisini çekti.

Sosyal medyada Memleket Partisi Logosu ile paylaşılan görüntülerde lüks araçlardan oluşan konvoyun bayraklar sallayarak seçim şarkısıyla İstanbul sokaklarında dolaştığı görüldü.

Bir çok vatandaş depremde 50 binden fazla insanımızın öldüğü en az bir o kadar insanımızın da enkaz altında kayıp olduğu bir dönemde böyle bir seçim konvoyu ile gösteri yapılmasına tepki gösterdi.Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce’den bu şov’a son verilmesini isteyen vatandaşlar, bu neyin coşkusu sorusunu yönelttiler.

Haber merkezimizin ulaştığı adının açıklanmasını istemeyen bir Memleket Partisi yetkilisi ise,böyle bir durumdan yeni haberdar olduklarını konvoyu düzenleyenler hakkında gerekli araştırma ve soruşturmanın yapılacağını ifade etti.

Haber merkezimizin yaptığı araştırmada da seçim konvoyunu bir kaç gün önce Anadolu Birliği Partisinden istifa ederek Memleket Partisine katılan iş insanı Burak Kalfa’nın organize ettiği iddia edildi.Kalfa ,geçtiğimiz günlerde tesettüre giren, Ferdi Tayfur’ın  şarkıcı kızı Tuğçe Tayfur’un nişanlısı.

Atatürk ve Cumhuriyetten Yana Taraf Haber Merkezi
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.