Yenilik Partisi Aydın İl Başkanlığı Genel Başkan Öztürk Yılmaz’ın katılımıyla açıldı

Yenilik Partisi Aydın İl Başkanlığı Genel Başkan Öztürk Yılmaz’ın katılımıyla açıldı
Yayınlama: 25.02.2023 20:20
A+
A-

Yenilik Partisi Teşkilatlanma çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Bugünde Aydın İl Başkanlığı Genel Başkan Öztürk Yılmaz tarafından törenle açıldı.

Yenilik Partisi Genel Başkanı ve Ardahan Milletvekili Öztürk Yılmaz partisinin il başkanlığı binasının açılışı ve bazı ziyaretlerde bulunmak üzere Aydın’a geldi.

Partililerin ve Aydınlıların büyük ilgi gösterdiği Öztürk Yılmaz il başkanlığı açılış töreninde yaptığı konuşmada Deprem felaketi ile ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Yılmaz ,Bu depremin sorumlusu hükümettir dedi

Öztürk Yılmaz konuşmasında ““Kahramanmaraş meydana gelen depremlerde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyoruz. Ben hayatımda hiç böyle bir depreme şahit olmadım. Ülke olarak çok büyük sıkıntılar içerisindeyiz. Önceliğimiz tabi ki Türkiye’nin restorasyonu olacak. Bu yıkılan alanın yeniden inşa edilmesi gerek. O bölgeleri gördüğümde bizim hiçbir şeyden ders almadığımızı anladım,Ben AFAD ve Kızılay’ı ilk günlerde o bölgede göremedim. Acil Afet Bakanlığı’nın kurulması gerek. Bölgesel lojistik erzak merkezlerinin oluşturulması lazım. İnsanlar yoksa açlıktan ve susuzluktan ölür. Bu depremin sorumlusu hükümettir” ifadelerini kullandı.

İl binasının kurdelesini Aydınlılar ve partililerle kesen Genel Başkan Öztürk Yılmaz, il binasının partililere ve Aydın’a hayırlı olmasını diledi.

Öztürk Yılmaz İl başkanlığının açılışı sonrasında Gazeteciler Cemiyetine ve Aydın , Kars -Ardahan-Iğdır derneğine ziyaretlerde bulundu.

Sitemiz yazarlarından ve YOUTUBE Medya Siyaset TV programcısı yazar Cem Ayaz‘da Aydın İl Başkanlığı açılış programına katıldı.Ayaz “Öztürk Yılmaz Beyi mücadelesi için kutlarım.” ifadelerini kullandı.

Öztürk Yılmaz 1 Mart 2023 Çarşamba günü saat 21:30’da Medya Siyaset TV’de Cem Ayaz’ın canlı yayın konuğu olacak.

Atatürk ve Cumhuriyetten Yana Taraf Haber Merkezi
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.