Zafer Partisi Lideri Ümit Özdağ kimi işaret etti?Zafer Partisi Karıştı. “Kim o P*uşt?”

Zafer Partisi Lideri Ümit Özdağ kimi işaret etti?Zafer Partisi Karıştı. “Kim o P*uşt?”
Yayınlama: 06.11.2022 15:35
Düzenleme: 06.11.2022 15:38
A+
A-

Kurulduğu günden bu yana partiye katılan popüler kişiler ve kısa sürede partiden istifa edenlerle gündemden düşmeyen Zafer Partisi bugün Genel Başkan Prof.Dr. Ümit Özdağ’ın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla karıştı.

Ümit Özdağ sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Ömer Hayyam’ın bir sözünü alıntılayarak “Dostla içilen şarap helaldir. Puştla içilen su haramdır. Siyaseti göğüs göğüse yiğitçe savaşmak yerine dost görünüp arkadan hançerlemek, pusu kurmak, çelme takmak olarak uygulayanlarla su içmekten ise yiğit düşmanlarla şarap içmek tercih edilir.” ifadelerini kullandı.

Özdağ’ın bu paylaşımı kısa sürede binlerce beğeni alırken ,Zafer partisi karıştı.Bir çok parti yöneticisi Özdağ’ın işaret ettiği kişinin kim olabileceğini tartışırken bazı Başkanlık divanı üyeleri ise “bu ben miyim?” korkusuna kapıldı.

BAŞKANLIK DİVANI ÜYESİ : BU GİDİŞLE PARTİDE SADECE ÖZDAĞ KALACAK

Adının açıklanmasını istemeyen partinin bir Genel Başkan Yardımcısı  ise haber merkezimize yaptığı açıklamada “Özdağ’ın ne yapmaya çalıştığını anlayamıyoruz artık.Bu gereksiz argo paylaşımı ile parti üyelerinizi zan altında bıraktı.Yakalanan rüzgar da her geçen gün azalıyor.Bir cemaat mensubunu GİK üyesi yaptı.Hızla artan üyelik sayımız,aynı hızla düşüyor.Yakında Başkanlık divanından,GİK üyelerinden,parti kurucularından şok istifalar yaşanacak.Son 1 yılda neredeyse 80’ne yakın genel başkan yardımcısı değişti.Hepsi de kötü değiller ya.Eğer kötülerse neden partiye alıp görev verdin diye sorarlar adama.İl ve ilçe teşkilatları istifa ediyor.Seçime girebilmek için gereken il ve ilçe teşkilat sayısı yeterliliğini kaybetti.Bu gidişle büyük ümitlerle kurulan Zafer Partisi seçime bile giremeyecek.Genel Başkan suçlu aramasın tek suçlu kendisidir” ifadelerini kullandı.

Bu kadar olumsuzluğa rağmen neden görevinizden ve partiden istifa etmiyorsunuz sorusuna verdiği cevaptaysa “Kasım sonunda bir çok başkanlık divanı ve GİK üyesi toplu olarak istifa edecek.Bu gidişle partide sadece Ümit Özdağ” kalacak dedi.

İL BAŞKANI:BÜYÜK ZORLUKLARLA ÜYE YAPTIKLARIMIZ İSTİFA EDİYOR.

Yine haber merkezimizin ulaştığı bir il başkanı da ” Büyük uğraşlar sonrası kayıt ettiğimiz üyeler istifa etmeye başladı.Cemaatçi şahsın GİK üyesi yapılması sonrası çok tepki aldık.İlçe teşkilatlarımız istifa ediyor.Durum her geçen gün kötüye gidiyor.Genel Başkana bunları anlattığımızda tepki gösteriyor ve bir çok il ilçe teşkilatı sırf bu yüzden görevden alınıyor” ifadelerini kullandı.

İŞTE ÜMİT ÖZDAĞ’IN O PAYLAŞIMI:

Atatürk ve Cumhuriyetten Yana Taraf Haber Merkezi
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.