Ahmet Davutoğlu’ndan dikkat çeken Nebati paylaşımı: Bre akılsız adam!

Gelecek Partisi lideri Ahmet Davutoğlu, sosyal medya hesabından videolu bir paylaşım yaptı. Davutoğlu, “Bre akılsız adam!” başlığıyla paylaştığı videoda, ekonominin başına geçen Mehmet Şimşek’in “rasyonel zemin” mesajı ile Nebati’nin “İngiliz vatandaşı maliyeci” ifadeleri yer aldı.

Ahmet Davutoğlu’ndan dikkat çeken Nebati paylaşımı: Bre akılsız adam!
Yayınlama: 12.06.2023 00:21
A+
A-

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, sosyal medya hesabından dikkat çeken bir paylaşımda bulundu. Videoda yeni Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek’in görevi Nureddin Nebati’den devraldığı ve konuştuğu kısımların yanı sıra Davutoğlu’nun Nebati’ye yönelik ağır eleştirileri de yer aldı.

Mehmet Şimşek’in “Türkiye’nin rasyonel bir zemine dönme dışında bir seçeceği kalmamıştır” mesajı üzerinden Nebati’ye göndermede bulunulan videoda ayrıca Nebati’nin, “Sen kim oluyorsun da beni İngiliz vatandaşı bir maliyeciyle karşılaştıracaksın. Sen kim oluyorsun da Türkiye Cumhuriyeti Hazine ve Maliye Bakanı’nı hor göreceksin. Hadi oradan, hadi” ifadelerine de yer verildi.

Videonun sonunda ise Davutoğlu’nun daha önce “Ekonomiyi yönetecek beyin yok” dediği Nebati’ye ağır sözlerle yüklendiği kısım yer aldı.

CUMHURİYET

Atatürk ve Cumhuriyetten Yana Taraf Haber Merkezi
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.