Keanu Reeves, Cyberpunk 2077’yi hiç oynamamış!

Hollywood’un en ünlü aktörlerinden Keanu Reeves, geçtiğimiz günlerde bir röportaj gerçekleştirdi. The Matrix Awakens ile ilgil yapılan …

Yayınlama: 14.12.2021 15:31
A+
A-


Hollywood’un en ünlü aktörlerinden Keanu Reeves, geçtiğimiz günlerde bir röportaj gerçekleştirdi. The Matrix Awakens ile ilgil yapılan röportajda farklı sorulara da yanıt veren Keanu, hayatı boyunca hiçbir zaman Cyberpunk 2077 oynamadığını resmen itiraf etti.

Keanu, video oyunlarını da sevmiyormuş!

Geçtiğimiz günlerde, Unreal Engine 5’in yeteneklerini gözler önüne serek The Matrix Awakens demosu yayınlanmıştı. Hem PlayStation 5 hem de Xbox Series X|S kullanıcılarını hayrete düşüren bu teknoloji demosu ile ilgili ünlü aktör Keanu Reeves ile bir röportaj yapıldı. Holywood’un mütevazi ve yetenekli aktörüne, video oyunlarına ilgili olup olmadığı ve oyun oynamayı sevip sevmediği soruldu.

Keanu, oyunlara ilgisinin olmadığını ve günlük hayatında video oyunu oynamadığını belirtti. Röportajı yapan kişi bunun üzerine, başrolünde olduğu Cyberpunk 2077’yi deneyip denemediğini sordu. Reeves, oyuna dair birkaç oynanış videosu izlediğini buna karşın hiçbir zaman oynamadığını itiraf etti. Hemen aşağıdaki videoda, 16:45’te bu kısmı izleyebilirsiniz.

Hatırlayacağınız üzere, geçtiğimiz Kasım ayında bir açıklama yayınlayan CD Projekt RED CEO’su Adam Kicinski, Keanu’nun oyuna başladığını ve henüz bitirmese de yapıma bayıldığını iddia etmişti. Böylece ünlü aktör, CD Projekt RED yöneticisnin iddialarını da yalanlamış oldu.

Peki sizler Keanu Reeves ve Cyberpunk 2077 hakkında neler düşünüyorsunuz? Aktörün oyunu hiç denememiş olması sizleri şaşırttı mı? Görüşlerinizi bizlerle yorumlar kısmında paylaşmayı ihmal etmeyin.

Atatürk ve Cumhuriyetten Yana Taraf Haber Merkezi