Namussuzlar Her Şeyi Göze Alır, Ya Namuslular?

Namussuzlar Her Şeyi Göze Alır, Ya Namuslular?
Yayınlama: 04.10.2022 21:21
A+
A-

İşte bütün sorun budur!

Ne demiş Victor Hugo, “Namuslular da namussuzlar kadar cesur olmalı!”

Başımıza gelen onca felaketin asıl nedeni, bir araya gelmeyi başarmış namussuzlar değil bir araya gelme özürlü namuslulardır..

Maalesef ki menfaat birliği olduğu sürece namussuzları birbirinden ayırmak mümkün değildir. Aynı şekilde fikir ayrılığı olduğu sürece de namusluları bir araya getirmek zordur..

Tehlikeye sadece 8 ay kaldı ve bu zoru mutlaka başarmak zorundayız..

Bunun için tek çözüm, her türlü ideolojik fikir ayrılıklarından arınarak “Atatürk Milliyetçiliği” çizgisinde birleşmek ve yeniden “Müdâfaa-i Hukuk” anlayışı içinde biran evvel yola koyulmaktır..

Bu çizgide olan tüm siyasi partileri birimiz hepimiz, hepimiz birimiz anlayışı içinde şartsız, koşulsuz ve egosuz milli bir mutabakat ittifakı çatısı altında birleşmeye davet ediyorum..

Milli hassasiyeti olan her genel başkan bu çağrıya cevap vermek zorundadır!

Aksi halde, samimiyetten uzak muhteris bir şahsiyet ya da emperyalist bir projenin tamamlayıcı unsurudur..

Zira “Mevzu bahis vatansa gerisi teferruattır..”

Vecdet Öz 1959 yılında Samsun'un Çarşamba ilçesinde dünyaya geldi. İlk ve orta öğrenimini Samsun'da tamamladı. İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi'nde yüksek lisans tahsili gören Öz, doktorasını aynı üniversitenin Adli Tıp Enstitüsü'nde tamamlamıştır.Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde akademisyenlik görevi üstlenmiş ve Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'nda çeşitli görevlerde bulunmuştur. 2015'te ise 2009'da kapanan Adalet Partisi'ni kurmuştur. O zamandan bu yana partinin genel başkanlığını yürütmektedir
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.