Opel’in hafif ticari araç ürün gamı yenilendi: Elektrikliler hazır!

Opel, hafif ticari araç ürün gamının tamamını yeniliyor. Yenilenen modeller elektrikli motorları ve sağladıkları tasarruf ile dikkat çekiyor.

Opel’in hafif ticari araç ürün gamı yenilendi: Elektrikliler hazır!
Yayınlama: 02.11.2023 17:37
A+
A-

Şirketten yapılan açıklamaya göre, hafif ticari araçlarının yeni nesillerini yollarla buluşturmaya hazırlanan Opel’in kompakt ticari modeli Combo, orta boy ticari modeli Vivaro ve Zafira Life’tan oluşan hafif ticari araç ürün gamı, yenilenen iç ve dış tasarımlarıyla olduğu kadar, yeni kokpit tasarımıyla da dikkati çekiyor.

Opel, bu yenileme hamlesiyle elektrikli versiyonlarda sınıflarının en iyi sürüş menzilini sunacağını iddia ediyor. Şirketin hafif ticari araç modelleri, Opel’in en güncel binek otomobillerinde kullandığı Opel Vizor isimli ön panelin hafif ticari araçlara özel yeni yorumu sayesinde görsel olarak hemen fark ediliyor.

OPEL TİCARİ İÇ MEKÂN

Vizor, marka logosunu imza niteliğindeki ön aydınlatma sistemleriyle birleştirerek araçların ön cephesinde tamamen yayılan bir bütünlük oluşturuyor.

Yeni Opel Combo, Vivaro ve Zafira Life’ın dış tasarımları kadar iç mekanları da geliştirildi.

Yenilenen kokpitler; boyutu 10 inçe kadar renkli dokunmatik ekranlara sahip yeni kablosuz Apple CarPlay ve Android Auto uyumlu bilgi-eğlence sistemleri ile öne çıkıyor.

Yeni Opel Combo ve Opel Zafira Life’ın elektrikli versiyonları, içten yanmalı motor versiyonlarına benzer kullanım özellikleriyle satışa sunulacak. 

SÜRÜŞ GÜVENLİĞİ 

Yolculukları ve manevraları daha konforlu ve daha güvenli hale getiren farklı gelişmiş sürüş destek sistemlerinin bulunduğu modeller, geniş gövde tipleri sayesinde gelişmiş yükleme hacmi ile yüksek taşıma ve çekme kapasitesi sunmayı sürdürecek.???????

Atatürk ve Cumhuriyetten Yana Taraf Haber Merkezi
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.