Togg incelenmek üzere tüm bölgelerde sergilenecek

Türkiye’nin tüm bölgelerinde açılması planlanan mobil deneyim merkezlerinde kullanıcılar, Togg ekosistemini deneyimleme ve Togg T10X’i inceleme şansı bulacak.

Togg incelenmek üzere tüm bölgelerde sergilenecek
Yayınlama: 20.03.2023 16:16
A+
A-

Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu (Togg), İstanbul ve Bursa’da mobil deneyim merkezleri açtı. Togg’un, yıl içinde mobil deneyim merkezi sayısını 8’e çıkaracağı da açıklandı.

Togg, doğrudan yönettiği ve 2023 boyunca 10’u sabit 8’i gezici olmak üzere sayıları 18’e ulaşacak deneyim merkezlerinin yanı sıra kullanıcıya yakın olmak için mobil deneyim merkezleri de açmaya başladı.

MOBİL DENEYİM MERKEZİ SAYISI ARTACAK

Aynı anda İstanbul’da Meydan AVM ile Bursa Suryapı Marka AVM’de mobil deneyim merkezleri açan Togg, akıllı cihazlarını ve etrafında oluşan tüm ekosistemi burada kullanıcılarla buluşturacak. Bir kentte en az 1,5-2 ay açık kalacak mobil deneyim merkezlerinde kullanıcılar hem Togg ekosistemini deneyimleme hem de Togg T10X’i inceleme şansı bulacak. Togg, yıl içinde mobil deneyim merkezi sayısını 8’e çıkaracak. Togg’un mobil deneyim merkezleri, 2023 boyunca Türkiye’nin 7 bölgesini dolaşacak.

TÜM BÖLGELERİ DOLAŞACAK

Togg CEO’su Gürcan Karakaş, kullanıcılara uçtan uca, hızlı ve verimli bir deneyim yaşatmayı hedeflediklerini belirterek şöyle konuştu:

“Kullanıcıyla temas ettiğimiz noktalarımızı açmayı sürdürüyoruz. Deneyim merkezlerimizin ilkini İstanbul Zorlu Center’da açmıştık, bu sayıyı bu yıl Türkiye çapında 18’e çıkaracağız. Yine bu yıl içinde 20’den fazla sabit ve mobil servis noktamız hazır olacak. Kullanıcılarımızla bir araya geleceğimiz mobil deneyim merkezilerimizin sayısını da yıl içinde 8’e çıkaracağız. Bu mağazalarımızla da 7 bölgemizi dolaşacağız.”

Atatürk ve Cumhuriyetten Yana Taraf Haber Merkezi