Uyarıyorum “Felakete 9 Ay Kaldı” | Vecdet Öz Yazdı

Uyarıyorum “Felakete 9 Ay Kaldı” | Vecdet Öz Yazdı
Yayınlama: 27.09.2022 15:02
A+
A-

Artık şunu açıkça ifade etmek gerekir ki;

Bu topraklarda iki ayrı neslin torunları yaşamaktadır..

Biri geçmişte şerefini feda edenlerin diğeri ise canını feda edenlerin!

2023 seçimlerinin, şeref yoksunu cenahın parantez olarak kabul ettiği Cumhuriyet rejimi karşısında bir rövanş mücadelesi olduğu aşikardır..

Seçim sonrası, ya istiklal harbi öncesinin karanlığına geri döneceğiz ya da Atatürk’ün çizdiği aydınlık medeniyet yolunda güçlenerek yürüyeceğiz..

Bu nedenledir ki biran evvel her türlü şahsi ve siyasi hesap bir kenara bırakılmalı, derhal tüm muhalefeti tek çatı altında toplayacak ve ortak akılla hareket edecek bir milli mutabakat ittifakı (Milli Cephe) tesis edilmelidir..

Zira durum ve gidişat siyaseti aşarak böyle bir vatani görevi zorunlu kılmıştır..

Bu bir yeniden müdafaa-i hukuk mücadelesidir..

Tek bir oyun bile tarihi öneme sahip olduğu böylesi kritik ve hayati bir süreçte muhalefetin kesinlikle 6’dan büyük olduğu unutulmamalı ve geleceğimiz asla riske edilmemelidir..

Her kim şahsi egosu ve siyasi ikbali uğruna bu hassasiyetten imtina ederse tarih karşısında tüm olacakların tek mesulü olacaktır..

Buradan tüm siyasi parti genel başkanlarına sesleniyor ve bu tarihi görevi birlikte ifa etmeye davet ediyorum..

Vecdet Öz 1959 yılında Samsun'un Çarşamba ilçesinde dünyaya geldi. İlk ve orta öğrenimini Samsun'da tamamladı. İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi'nde yüksek lisans tahsili gören Öz, doktorasını aynı üniversitenin Adli Tıp Enstitüsü'nde tamamlamıştır.Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde akademisyenlik görevi üstlenmiş ve Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'nda çeşitli görevlerde bulunmuştur. 2015'te ise 2009'da kapanan Adalet Partisi'ni kurmuştur. O zamandan bu yana partinin genel başkanlığını yürütmektedir
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.