Erdoğan Adıyaman’da Deprem Konutları Kura ve Anahtar Teslim Töreni’nde konuştu:Hedefinde Muhalefet Vardı

AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Adıyaman’da ‘Deprem Konutları Kura ve Anahtar Teslim Töreni’nde açıklamalarda bulundu. Altılı Masa’yı hedef alan Erdoğan, “Bütün günahı da bay Kemal’in sırtına yükleyip kenara çekildiler. Bay Kemal’e ilk hançeri vuranlar ise toplam oyları yüzde 1’i dahi bulmadığı halde sırtında Meclis’e taşıdığı uyanıklar oldu” dedi.

Erdoğan Adıyaman’da Deprem Konutları Kura ve Anahtar Teslim Töreni’nde konuştu:Hedefinde Muhalefet Vardı
Yayınlama: 08.02.2024 15:07
A+
A-

AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Adıyaman’da ‘Deprem Konutları Kura ve Anahtar Teslim Töreni’nde açıklamalarda bulundu.

“TOPLAM OYLARI YÜZDE 1’İ BULMADIĞI HALDE…”

Erdoğan’ın açıklamalarından satır başları şöyle:

“Terör örgütleri üzerinden siyaseti yönlendirme çabaları hiç bitmiyor. Birden artış gösteren terör eylemleri, provokasyonlar boşuna değildir. Hepsi de aynı senaryonun bir parçasıdır. Bu oyunu kuranların bilmedikleri bir şey var. O da Türkiye’nin artık eski Türkiye olmadığıdır.

İktidara geldiğimizde önce güven ve istikrar iklimini tesis edecek adımlar attık. Elbette pek çok sinsi eylemle önümüz kesilmeye çalışıldı.

Gezi olaylarından darbe girişimine, ekonomik tuzaklara kadar her yolu denediler. Son olarak şanslarını Cumhurbaşkanlığı ve Meclis seçimlerinde denediler. Yolda birbirlerini görseler selam vermeyecek olanları aynı ittifak çatısı altında birleştirdiler yine de beceremediler.

Bütün günahı da Bay Kemal’in sırtına yükleyip kenara çekildiler. Bay Kemal’e ilk hançeri vuranlar ise, toplam oyları yüzde 1’i dahi bulmadığı halde sırtında Meclis’e taşıdığı uyanıklar oldu.

CHP’Yİ ÇAĞLAYAN SALDIRISI ÜZERİNDEN HEDEF ALMAYI SÜRDÜRDÜ!
Yine akıllara ziyan arayışlara giriştiler. Terör örgütleriyle ilişkileri tescilli partilerle bir araya gelmek mi dersiniz, Çağlayan Adliyesi’ne saldırı düzenleyen terör örgütlerine kol kanat germek mi dersiniz. Bir yandan da kendi içlerinde kavga halindeler.

‘Ülke iyi ki bunların ellerine kalmadı’ diye milletimiz hamd ediyor. Mart seçimlerinin ardından da aynı şükrü şehirlerimizdeki vatandaşlarımız yapacaklar.”

Atatürk ve Cumhuriyetten Yana Taraf Haber Merkezi