İzmir Özel Oğuzhan Özkaya Eğitim Kurumlarında Mezuniyet Heyecanı

İzmir Özel Oğuzhan Özkaya Eğitim Kurumlarında Mezuniyet Heyecanı
Yayınlama: 15.06.2024 22:08
A+
A-

İzmir Özel Oğuzhan Özkaya Karabağlar Anadolu ve Fen Lisesi 2023-2024 mezuniyet töreni 11 Haziran 2024 günü Yelki Kampüsünde gerçekleştirildi.

YKS ve LGS sınavlarında uzun yıllardır büyük başarı sağlayan Oğuzhan Özkaya Karabağlar Fen ve Anadolu lisesi bu sene 154 mezun verdi.

Törene okul yönetim kurulu başkanı Oğuzhan Özkaya,okul müdürü Yaman Baladuroğlu  katılırken,mezunlardan Çağan Selamoğlu’nun babası MS Yayıncılık Yönetim Kurulu Başkanı, sitemiz medyasiyaset.com ve Medya Siyaset TV Genel Yayın Yönetmeni Murat Selamoğlu’da katıldı.

Haber merkezimizden Volkan Can’a açıklama yapan Genel Yayın yönetmenimiz Selamoğlu “Zorlu bir YKS döneminden sonra çocuklarımızın mezuniyetini görmek bizleri çok mutlu etti.Başta Sayın Oğuzhan Özkaya olmak üzere çocuklarımıza emek veren tüm öğretmenlerimize,okul personeline çok teşekkür ediyorum.

Bugün olduğu gibi ,Oğuzhan Özkaya Eğitim Kurumlarının, Atatürk ilke ve inkılaplarından ayrılmayarak ,Fikri Hür, Vicdanı Hür Nesiller, yetiştirmeye devam edeceğine eminim.

Cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Atatürk’ün söylediği gibi ” Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler asla ve asla yorulmazlar. Türk gençliği amaca, bizim yüksek ülkümüze durmadan, yorulmadan yürüyecektir.”

Başta oğlum Çağan Selamoğlu olmak üzere mezun olan tüm gençlerimize başarılar diliyorum.

Atatürk ve Cumhuriyetten Yana Taraf Haber Merkezi